top of page

יועצות ויועצים קשובים

חברות שותפות במיזם יועצים - עמותת אל אמל לסביבה ותרבות, טו בי פרינדלי, צלול להגנת הים האדם והסביבה ועוד
טלי איגלמן4.jpeg

טלי איגלמן
יועצת ארגונית ועסקית

נעים מאוד, אני טלי איגלמן-בלנקי, מייסדת ומובילה "כלים להצלחה", לצמיחה ארגונית ועסקית בדגש על פיתוח המשאב האנושי. אני בוגרת תואר שני מהאוניברסיטה העברית וקורסים רבים בניהול, יעוץ, הדרכה ופיתוח המשאב האנושי. יועצת ומרצה של מעוף, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים של משרד הכלכלה ומכללות רבות ושגרירה של "קפיטליזם קשוב" בישראל.

עד כה ליוויתי מעל 100 עסקים קטנים ובינויים בתהליכי שינוי בדגש על פיתוח המשאב האנושי. כל תהליך נותן ביטוי למדדים עסקיים מתוך הבנה כי על מנת לממש את היעוד הארגוני יש צורך בהתנהלות עסקית בריאה.

לאור "חרבות ברזל", אני משלבת בליווי התייחסות לתרומה לקהילה וחיבור העסק לפיתוח חוסן ארגוני לצורך התמודדות מיטבית עם המצב.

פיתוח עסקי : התאמת הפעילות העסקית לזמן משבר, בניית מוצרים חדשים, התאמת תמחור, בניית אסטראטגיה שיווקית מותאמת להגדלת רווחים.

פיתוח חוסן אירגוני : פיתוח אסטרטגיה למנהיגות בזמן משבר, אימון מנהלם, בניית תכנית מעשית וליווי בפועל להטמעת כלים לפיתוח חוסן ארגוני.

ניהול המשאב האנושי בזמן משבר : פיתוח אסטרטגיה לגיוס עובדים חדשים, התאמת המבנה האגרוני, פיתוח מיומנויות אישיות בזמן משבר כגון: פיתוח שגרה מאוזנת (war-life-work balance) ניהול זמן בעת משבר, ניהול תקשורת אפקטיבית ומיטבית בזמן משבר ועוד.

אני מאמינה שניהול בזמן משבר מצריך מנהיגות קשובה, גמישה ומסורה לצד אחריות עסקית וקהילתית.

  • LinkedIn

סיגל שביט
פסיכולוגית ארגונית

סיגל שביט, אשת הסוד של המנכ"לים.

פסיכולוגית ארגונית - מומחית לניהול במשברים ובמציאות משתנה. מעל ל-25 שנה יועצת לפאונדרים, מנכ"לים ומנהלים ליצירת אסטרטגיה ארגונית, יעוץ ארגוני, בניית תשתיות ניהול ועבודה אפקטיביות והובלת הארגון להצלחה בעולם המשובש.

מלווה מנכ"לים ומנהלים מהאסטרטגיה העסקית, דרך הבניית הארגון ועד הייעוץ האישי - ניהולי, כדי להצליח לצלוח את המשבר הביטחוני - עסקי הנוכחי.

בעבר הייתי יועצת בבית ספר לפיתוח מנהיגות בצה"ל, שם סייענו למפקדים לחזק את החוסן הארגוני של היחידות השונות ולשמר רציפות תיפקודית גם במצבים קשים. לאחר מכן הייתי מנהלת משאבי אנוש בהייטק.

בשנים האחרונות אני חוקרת, מרצה ויועצת למנכ"לים ומנהלים להתאמת הארגון לעולם העסקי החדש והדינמי.

לפני כשנתיים יצא לאור הספר שלי "אומנות המנכ"לות"- סודות הניהול מעיניהם של 50 מובילי חברות וארגונים בישראל שמביא מגוון אסטרטגיות לניהול במציאות משתנה.

  • LinkedIn

ענבר ישראל
פיתוח עסקי של עסקים קטנים

ענבר ישראל, יועצת עסקית לעסקים קטנים מבוססי שירות.

מתמחה בפיתוח תוכניות צמיחה פרקטיות, המותאמות לעסק ולבעליו, ובליווי ראשוני למימוש שלהן.

בעלת BA בכלכלה וניהול, MA במנהל עסקים, ניסיון של 12 שנים בעבודה בבנק גדול כיועצת השקעות ופנסיה וכ- 10 שנים ביעוץ לעסקים קטנים.

יכולה לעזור לבעלי.ות עסקים מתחומי: הדרכה, יעוץ, אימון, אורח חיים בריא, עיצוב, פיננסים, חינוך ועוד.

התהליך כולל מיפוי המצב הקיים של העסק, ריענון הגדרת החזון, הערכים והיעדים העסקיים. ופיתוח תכנית פעולה פרקטית להתקדמות העסק מהנקודה בה הוא נמצא, לשלב הבא שלו. בתהליך מדייקים את קהל היעד, סל השירותים, התימחור ודרך ניהול הפיננסים בעסק, הפעילות השיווקית בערוצים הרלוונטיים לעסק, תהליכי המכירה וניהול השירות ללקוחות. אפשרות לסיוע בפיתוח תוכן למוצר מידע בעסק / פיתוח סדנא או קורס / פיתוח פרוייקט.

  • Facebook

אלומה גנון
ליווי מפעלים מסורתיים וחברות משפחתיות בצמיחה

למעלה מ-20 שנה בעולמות המנהיגות והתפעול.

עוסקת בליווי מפעלים מסורתיים וחברות משפחתיות בצמיחה, הכוללים תכנון אסטרטגיה, בניית והטמעת תהליכים חוצי ארגון, תוך דגש על טיפוח ההון אנושי, ייעול תהליכי עבודה ושילוב טכנולוגיות.

אנו עוסקים בהטמעת תהליכים תפעוליים ניהוליים עבור מפעלים מסורתיים וחברות משפחתיות, עם יותר מ-20 שנות ניסיון. תחומי ההתמחות שלנו :

• HIRE | פיתוח לניהול ההון האנושי יצירת כלים ותהליכים לפיתוח ההון האנושי במפעל, שיהיה הכי רלוונטי לעובד והכי אפקטיבי לארגון, משלב הגיוס ועד ליצירת מחוברות ארגונית.

• BUILD | פיתוח תהליכים תפעולים ועסקיים בניה של תהליכי עבודה אפקטיביים משלב תכנון האסטרטגיה התפעולית ועד להטמעתה בשטח, כולל מעקב ובקרה.

• LEAD | פיתוח מסלולי הכשרה פיתוח תהליכי הכשרה משלב הקניית הידע ועד שלב ההסמכה ובדיקת הכשירות המקצועית של העובד החדש.

לאור התקופה הנוכחית, החלטנו להירתם ולסייע באתגרי הגיוס הלא פשוטים שמאפיינים את התקופה בה אנו נמצאים. לשם כך אנו מעמידים את צוות המקצועי שלנו, על מנת לסייע ולייצר פתרונות שיסייעו לכם.ן לגייס עובדים כעת ובעתיד.

  • LinkedIn

נילס קרמר - ייעוץ שיווקי
מייסד ומנכ"ל Human Brands & Marketing

 יזם חברתי ואיש שיווק הולנדי/ישראלי עם מעל 20 שנות ניסיון בעולם השיווק.

Human Brands & Marketing הינה חברת שיווק שעושה Impact Marketing ומסייעת לעסקים להגדיר, לתקשר ולשווק את המותג שלהם באמצעות ייעוד ועשיית הטוב.

מבחינתנו זה צו השעה, קריאה עבורנו לקחת חלק משמעותי בחיזוק החוסן של עסקים, מיזמים מיטיבים ואלו שהכי זקוקים לתמיכה כעת.

מתמחים במיוחד בייעוץ שיווקי.

  • LinkedIn

מאיה פוקס גרוזנר
יועצת ארגונית ומנחת קבוצות

יועצת ארגונית ומנחת קבוצות למעלה מ10- שנים.

כיום מנהלת לקוחות וראש תחום אושר ארגוני העוסק ב - wellbeing של ההון האנושי בחברת דיאלוג, יעוץ ארגוני מחקר והדרכה בע"מ.

בעלת BA בייעוץ ארגוני מאוניברסיטת בר אילן ו-MA במדעי החברה ממכללת עמק יזרעאל.

בוגרת האקדמיה לאושר ארגוני ומסלול פסיכולוגיה חיובית בביה"ס מיטיב, בינתחומי בניהול ד"ר טל בן שחר. בוגרת קורס קפטיליזם קשוב וחברת קהילה.

התמחויות וניסיון: אשת אנשים . עיסוק עיקרי פיתוח ארגוני, ליווי תהליכי שינוי, חווית העובד (בימינו עוסקת בעיבוד מנטאלי וחיזוק החוסן האישי והארגוני ), תהליכי פיתוח אישי, ליווי ופיתוח מנהלים.

  • LinkedIn

אביעד משל
מאמן ויועץ עסקי

יזם מנהל ומוביל עסקים כבר מעל 25 שנה.

חייתי בספרד 4 שנים ועסקתי בהקמה של חברה שמייצרת ומספקת אביזרי אופנה ל - Indetex.

עד לפני שנה וחצי מנכ״ל ושותף מייסד של חברת סטארטאפ בתחום אבטחת ילדים ברשת, שנמכרה לחברה מחו״ל.

ב - 14 השנים האחרונות מלווה בעלות ובעלי עסקים למימוש השליחות שלהם.

  • LinkedIn

ריקי סגב
ייעוץ ארגוני

נעים מאוד, שמי ריקי סגב, יועצת ארגונית, בעלת ניסיון בליווי עסקים וחברות להתייעלות עסקית, ממוקדת וישימה לקידום ושיפור התוצאות והרווחיות של החברה באופן מיידי, באמצעות חשיבה מקורית, אחרת ופרקטית באבחון ארגוני מכוון התייעלות ותפיסת לקוח.

בוגרת תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני וניסיון מעשי של עשרות שנים בניהול, שירות, תהליכי עבודה ותפיסת לקוח כסמנכ"לית השירות של חברת איתוראן איתור ושליטה בע"מ.

מבין לקוחותיי חברות מעולמות תוכן שונים : הסעדה, ייצור, התחדשות עירונית, ציוד רפואי, רשת מרכולים, צה"ל ועוד.

על מנת להתמודד עם אי ודאות, עסק צריך לייצר בסיסים יציבים של ניהול, שירות, תהליכים, מבנה ארגוני ובקרה שיסייעו לקדם את פני העתיד בצורה האופטימלית. לבחון באופן תמידי תפיסות ועמדות של בעלי ומנהלי העסק ולהתאימם לתנאים המשתנים.

אני עומדת לרשותכם, ניתן לקבל המלצות.

Iris  Sadeh Rosler1.jpg

איריס שדה רסלר - ייעוץ שיווקי
יועצת ארגונית ומנחת קבוצות 

אני מלווה מנהיגים ומנהיגות שבוחרים לערוך תהליך של צמיחה אישית וארגונית, זאת באמונה שמנהיגות איכותית מתחילה (וגם ממשיכה) בניהול עצמי מאפשר ומודע באופן זה מנהלים אלה ישפרו את הביצועים העסקיים  שלהם ויחיו חיים יותר מאוזנים ושמחים.

ליויתי לאורך 25 שנות קריירה כיועצת ארגונית עשרות מנהלות ומנהלים שחוו משברים עסקיים ואישיים , צלחו אותם וצמחו. הליווי כרוך בשיחות, מילוי שאלונים, יצירת תכנית עבודה, שיתוף פעולה מחודש עם הצוות ותמיד יד ביד עם המנהל.ת

אני תושבת הרצלייה , נשואה לטל אם לשלושה ילדים בוגרים וסבתא לנכד.

  • LinkedIn
bottom of page